Leuke foto’s maken met deze toffe photobooth -ideeën

Een photobooth ken je vast wel: het is een tof idee om originele foto’s te maken en fijne herinneringen te bewaren na je huwelijk, verjaardagsfeest of nieuwjaarsfeestje. Om in volledig in de feeststemming te komen, bereiden we ons nu al 100% voor op de perfecte photobooth-foto’s. Om je te helpen, hebben we de allerleukste photobooth-ideeën op een rij gezet.

Photobooth op je trouwfeest

Dé gelegenheid om een photobooth te voorzien is natuurlijk je trouwfeest. Je wilt foto’s van al je gasten en liefst nog met je adembenemende jurk / one-of-a-kind kostuum erbij. Nu denk je misschien aan zo’n verschrikkelijk fotohokje waar je die lelijke pasfoto’s in neemt, maar je kan zoveel meer!

De beste photobooths maak je zelf door een camera te voorzien, een deel van de ruimte af te bakenen met een witte achtergrond of net een opvallende kleur of motief en enkele accessoires klaar te leggen. De special effects voeg je achteraf nog toe en je hebt herinneringen waar heel wat bridezilla’s jaloers op zullen zijn.

De hele fun van photobooth foto’s is de

Natuurlijk zie je niet al je familie met kerstmis. Dus waarom ook geen supertof kerstkaartje maken waardoor ze zeker aan je denken tijdens de koude wintermaanden? Het wordt dit jaar super eenvoudig dankzij deze photobooth-mogelijkheden. Je kan je kerstkaarten namelijk zelf afwerken met enkele super leuke kerstfoto’s! Je moet zelfs niet poseren met de accessoires, met onze editor kan je aan enkele van onze kerstkaarten een te gekke snor, tekstballon of een rendierengewei toevoegen bovenop je eigen foto.

Happy New Year!

Mooie herinneringen aan het begin van het nieuwe jaar, dat kan dankzij een photobooth op oudejaarsavond. Let op: hoe later op de avond, hoe fouter de foto’s worden. Sluit het fotohokje op tijd, zodat de schadelijke foto’s het nieuwe jaar niet halen!

Het leukste aan een photobooth zijn de gekke poses die je doet, maar leuke accessoires zijn altijd een leuke extra. Maak er iets tofs van!

Lies Jonckheere
Lies Jonckheere

Ik ben de trotse mama van mijn allerliefste zoontje Georges. Een droom van een baby! Het grootste deel van mijn tijd spendeer ik met hem: Georges verzorgen, met hem spelen, leuke kleertjes en spulletjes uitzoeken … Mijn huwelijk – met mijn even fantastische man - een paar jaar geleden was prachtig, maar mama worden is echt een overweldigend gevoel. Tadaaz mocht al deel uitmaken van al Georges ‘Happy Moments’. Aankondiging van zijn geboorte, doopsuikerdoosjes en bedankkaartjes... Maar ook de uitnodigingen voor zijn eerste feestje: het doopfeest. Ik ben er zeker van dat er nog vele ‘Happy Moments’ volgen voor mijn zoontje en kijk ernaar uit om die te vieren!

Artikelen: 181

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *